Bu haber 22 Ekim 2010, Cuma 16:14 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Derviş Dervişin Arkasına Sırayla Geçermiş

Cumhurbaşkanı Gül Org. Günere neden karşı 2007'de Cumhurbaşkan'ı Abdullah Gül'ü KKTC dönüşü protokolde karşılayan Org. Aslan Güner'in, eşi Hayrünisa Gül'ün elini sıkmamak için protokolü terk etmesi yeniden gündemde..
Derviş Dervişin Arkasına Sırayla Geçermiş

Cumhurbaşkanı Gül Org. Güner’e neden karşı

2007'de Cumhurbaşkan'ı Abdullah Gül'ü KKTC dönüşü protokolde karşılayan Org. Aslan Güner'in, eşi Hayrünisa Gül'ün elini sıkmamak için protokolü terk etmesi yeniden gündemde..


Başbakan Erdoğan'la önceki gece 1 saatlik görüşme yapan Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, 'Güner' planından vazgeçmedi. Önce Aslan Güner'i ardından Bekir Kalyoncu'yu Genelkurmay Başkanı yapacak formülünde ısrarcı oldu.

GÜL NEDEN MUAHLİF
Cumhurbaşkan'ı Gül'ün, Genelkurmay İkinci Başkanı Org. Aslan Güner'in Genelkurmay Başkanlığı için önünün açılmasına muhalefetinin nedeni ise, Güner'in Esenboğa'da Hayrünisa Gül'ün elini sıkmamak için arkasını dönmesi..

SANİYE FARKIYLA...
Hatırlanacağı gibi 19 Eylül 2007'de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül için KKTC dönüşü Ankara Esenboğa Havalimanı'nda düzenlenen karşılama töreninde o zaman Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Aslan Güner, Gül çifti tokalaşmaya başlayınca aniden protokol sırasından ayrılmıştı. Böylece saniye farkıyla Gül ve eşinin elini sıkmayan ve protokolün karşısında Gül'e asker selamı veren Güner, bu durumu "Maksat aramayın, kuralları uyguladım" diyerek açıklamıştı..

İşte Güner'in saniye saniye kaçış anı:Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler

EN ÇOK OKUNANLAR
habererk yayın çizgisini onaylıyormusunuz ?
Hayır Sert Buluyorum
Onaylıyorum
Eleştirel ve Analitik Bakışa Devam
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı